Lindorff karistas haiglas käinud 14-aastast last

Lindorff karistas haiglas käinud 14-aastast last

  • On 24/03/2016

Kujutage ette olukorda, kus lapsega on juhtunud õnnetus. Võiks ju arvata, et sellises olukorras on last ja tema vanemaid juba piisavalt suur õnnetus tabanud. Väljapressijalikud inkassofirmad ei näe siin aga tragöödiat vaid vastupidi, head survestamise kohta ja hõlptulu teenimise võimalust.

Nii juhtus lapsega, kellel jäi Tartu Ülikooli Kliinikumis arsti visiiditasu maksmata ning kellele siis Lindorff neile omaselt mitmekordse nõude lisas (lähemalt saad lugeda siit).

Sealjuures ei teavitanud Lindorff oma plaanidest mitte lapsevanemaid, vaid asus last hirmutama vanemate selja taga. Siinkohal tuletaksime meelde, et vastavalt Eestis kehtivatele seadustele on teovõimeline siiski 18-aastane inimene. Alaealist last esindab lapsevanem. Lindorffi see loomulikult ei morjenda. On varemgi ette tulnud, et inkassofirmad selgitavad oma töövigasid sellega, et neil on palju tööd, seda on rabatud ette rohkem kui suudetaks täita ja ei saagi oodata, et inkassofirma töötajad seadusi järgida suudaksid. Ja pange tähele, ühegi sellise juhtumi avalikuks tulemise puhul ei ole inkassofirma vabandanud. Alati on ennast õigustatud ja õigust on veel ülegi jäänud. Väga ebaprofessionaalne suhtumine. Samuti näitab see vastutusvõimetu suhtumine, et mingit arengut ja paranemist ei ole loota. Jääb vägisi mulje, et inkassoinimesed on eriline sort inimesi, kus arenemisprotsess on juba ammu lõppenud.

Julgeme öelda, et igal lapsevanemal on mitte ainult õigus vaid ka kohustus minna närvi ja olla häiritud, kui tema seljataga hakkab ebakompetentne väljapressija tema last terroriseerima. Ka sellise inkassofirma kliendid võiksid ennast puudutatuna tunda. Kui te valite enda koostööpartneriteks sellised seadusi süstemaatiliselt rikkuvad tegelased, siis seeläbi heidate ju varju ka iseendale, või kuidas.

0 Comments