Lindorff tembutab (sülitab näkku)

  • On 29/11/2016

Kas kellelegi tundub veel, et Lindorff on näkku sülitanud?

Inkassofirmad ei väsi üllatamast. Inkassomehikesed on kõrge fantaasialennuga. Nende fantaasialennust on suurem üksnes nende ülbus.

Hiljuti sattus meie lauale kummaline stiilinäide Lindorffilt. Väidetav võlgnik sai oma sünnipäeva hommikul „Palju õnne!“ sünnipäevatervituse. Õnnitluses oli kirjas, et sünnipäeva puhul osaleb inimene 50 eurose kinkekaardi loosimises. Loomulikult saab seda „kinkekaarti“ kasutada ainult ja üksnes inkassofirma väljamõeldud võla kustutamiseks. Inkassofirma võlanõue kokku oli 2455 eurot ning põhivõlg sellest 95 eurot. Ehk siis kokkuvõttes: inkassofirma nõudis inimeselt seadusevastaselt ja väljapressides 24 kordse summa tasumist ja teatas „lahkelt,“ et sünnipäeva puhul on nõus tegema inimesele allahindlust oma väljamõeldud summast 50 euro ulatuses. Ja seda juhul, kui sünnipäevalapsele naeratab fortuuna ja tal „veab“ loosimises. Ausõna, meil ei ole sõnu. Kas ainult meile tundub see inimesele näkku sülitamisena? Ja seda veel aasta kõige ilusamal-olulisemal päeval – sünnipäeval?

Lisame pildi sellest „sünnipäevaõnnitlusest.“ See on kortsutatud ja puruks rebitud – meie hinnangul täitsa adekvaatne ja terve inimese reaktsioon sellisele sigadusele ja mõnituskirjale sünnipäeva hommikul.

Ahjaa, mainime ka seda, kuidas see veider juhus lõppes. Õnneks pöördus „võlgnik“ InkassoAbi poole ja meie sekkumise peale asi lahenes. „Võlgnik“ ei pidanudki maksma 2455 eurot. Isegi mitte 2405 eurot (arvestades maha kinkekaardi väärtuse 50 eurot). Isegi mitte 95 eurot (põhivõlg). Asi lahenes selliselt, et „võlgnik“ pidi maksma täpselt 0 eurot ja Lindorff lõpetas menetluse.

Inkassofirmade mõnitustel, väljapressimistel ja seaduserikkumistel pole piire. Peame tunnistama, et fantaasiat neil jagub. Kui aga rääkida sünnipäevaõnnitlustest, siis siin ei ole nende „pakkumine“ ligilähedaseltki nii hea ega õige kui InkassoAbi oma. Me lubame ja garanteerime sedaJ

________________________

*** Kui kellelgi on veel ette tulnud Lindorffi või mõne muu inkassofirmaga sarnaseid läbielamisi, siis palun andke sellest e-kirja teel teada (info@inkassoabi.ee). Tegemist on tõsise sigadusega ja seaduserikkumisega (eksitamine, pettus). Mingisugust soodukat ja õnneloosi ju tegelikult olemas ei ole. Küll aga on Lindorff ise sellise nahaalse ja rumala käiguga oma šansid ära rikkunud, et teda ja tema nõuet tõsiselt võetaks. Meie oskame aidata.

8_lindorff_palju-onne-sunnipaevaks-must-kast

0 Comments