Veebinõustamine

Nõustamine interneti teel

Inkassoabi annab e-kirja teel kiiret, efektiivset ja tõhusat nõu inkassofirmaga suhtlemisel. Soovi korral on Inkassoabi Sinu esindajaks inkassofirmaga suhtlemisel.

Peagi on tulemas ka uued ja veelgi mugavamad teenused!

Lõpetame kauakestnud vaidlused

Väga paljudel juhtudel lõppeb vaidlus inkassofirmaga pärast meie põhjendatud vastuväidete saamist ja pärast seda kui oleme inkassofirmalt nõudnud dokumentide esitamist.

Nõu saamiseks palume edasta meile kirjeldus inkassofirma nõudest, kõik asjaga seotud dokumendid (lepingud, arved, kirjavahetus). Ära unusta oma kontaktandmeid!

Olukordades, kus inkassofirmade nõuded on seaduslikud ja põhjendatud, oleme abiks, et jõuda inkassofirmaga võla tasumiseks Sinu jaoks parima võimaliku kokkuleppeni.


* InkassoAbi on uutmoodi kontseptsiooniga õigusbüroo. Meie eesmärgiks on tagada õiguste kaitsmine nendele inimestele, kellele see enamasti kalli hinna tõttu on kättesaamatuks jäänud. Selleks, et soodsat hinda pakkuda, nõustame ja töötame elektroonilisi kanaleid pidi. Lõppude lõpuks mitte ükski juriidiline küsimus ei lahene mitte kunagi ilma dokumentide analüüsita ja dokumentide (kirjade koostamiseta). Sellele oleme ka meie keskendunud. Meie eesmärk on lahendada Sinu probleem võimalikult kiirelt, efektiivselt ja ökonoomselt. Ja me oleme selles head:)

Samas palume ka mõistvat suhtumist – just nende eesmärkide tõttu ei ole meil võimalik korraldada kliendikohtumisi ega anda ka telefoni teel nõu. See kõik lihtsalt tõstab vaid kulusid ja ei aita üldse kaasa eesmärgi täitmisele – lahendada küsimus kiirelt, efektiivselt ja ökonoomselt.

Küll aga teatame, et oleme aktiivses arengu- ja kasvufaasis. Meie teenuste pakett laieneb. Uuri aeg-ajalt, mida veel pakkuda saame. Seniks aga kirjuta ja testi julgelt, kuidas me oma tööd teeme!:)

Kirjuta meile

Nimi (nõutav)

Email (nõutav)

Telefon (nõutav)

Teema

Teade

Lisa fail